تیر ۲۲, ۱۴۰۳

جورج راسل:شکست آمیز نامیدن فصل 2023 برای مرسدس به دور از واقعیت است

 

جورج راسل میگوید اشتباه است که فصل 2023 مرسدس را شکست خورده بدانیم زیرا این تیم در حال پیشرفت است و در حال حاضر در رده دوم جدول سازندگان فصل 2023 قرار دارد.

در حالی که نبرد پس از ردبول برای رده دوم در جدول سازندگان میان مرسدس،آستون مارتین،فراری و مکلارن در جریان است تیم مستقر در براکلی توانسته تا در مسابقات اخیر خود را از رقبا جدا کند و با اختلاف 51 امتیاز با آستون مارتین در رده دوم سازندگان قرار گیرد.

با توجه به نتایج تیم مرسدس از ابتدای فصل و ارتقای عملکرد خودرو، مرسدس نشان میدهد که پیشرفت آنها در حال حاضر آرام است و در طی ادامه فصل شتاب بیشتری خواهد یافت زیرا خودرو خود را به خوبی درک میکند.

George Russell-Saudi sarabian gp

با این حال،مرسدس هنوز هم خودرویی با توانایی رقابت با ردبول را در اختیار ندارد و اگر بخواهیم بر اساس شایستگی پیش بینی کنیم توانایی پیروزی آنها در فصل 2023 کم است اما از نظر جورج راسل فصل 2023 برای مرسدس فصل ناموفقی نبوده است.

راسل در روز پنج شنبه قبل از گرندپری هلند به رسانه ها گفت:”من فکر میکنم در این فصل بیش از پیش به قدرت خود افزوده ایم و اکنون توانایی بیشتری نسبت به ابتدای فصل داریم.”

“مسلم است که برای آغاز فصل انتظارات زیادی از ما وجود داشت و این یکی دلایلی است که مردم فصل ما را ناموفق میدانند.”

 

“در واقع جایگاه فعلی ای که ما در اختیار داریم با آنچه که میخواهیم اختلاف زیادی دارد. اما به نظر من رده دومی سازندگان و فاصله 50 امتیازی با تیم سوم به هیچ عنوان نتیجه بدی نیست.”

ما میدانیم که چیز های زیادی برای پیشرفت داریم. ما واقعا پیشرفت خوبی داشته ایم و من فکر میکنم که در نیم فصل دوم بهتر باشیم.

فکر می‌کنم سال گذشته ما این ذهنیت را داشتیم که سنگاپور تنها فرصت ما برای پیروزی در نیمه دوم فصل خواهد بود و وقتی در سنگاپور پیروز نشدیم، کمی ناامیدی وجود داشت و به نوعی انتظار پیروزی دیگری را نداشتیم اما ما به برزیل رفتیم و با پیروزی از آنجا بیرون آمدیم.

“بنابراین، ما با هر مسابقه به عنوان یک فرصت برخورد خواهیم کرد.”

همچنین علاوه بر راسل، جیمز آلیسون مدیر فنی مرسدس اخیرا بر اهمیت این که تیم براکلی باید پس از ردبول در مسابقات قهرمانی دوم شود، تاکید کرد. و راسل در ادامه صحبت های او افزود :حفظ روند صعودی تیم در نیمه دوم سال اولویت دیگر مرسدس است.

“ما میخواهیم پیشرفت کنیم و اکنون در جایگاه خوبی قرار داریم. در مقابله با آستون مارتین پیشرفت کرده ایم و با وجود سرعت خوب مکلارن باز هم به پیشرفت ادامه میدهیم.واضح است که ردبول و مکس ورستپن بسیار قوی هستند اما ما باز هم علاقمند به پیروزی در یک مسابقه هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *