تیر ۲۲, ۱۴۰۳

استون مارتین به دلیل عملکرد خوب فصل قبل خود اکنون تحت فشار است!

استون مارتین با عملکردی فراتر از انتظار در فصل گذشته، احساس می‌کند که حالا به دلیل نتایج فصل ٢٠٢۴ به شدت مورد قضاوت قرار گرفته است.

مایک کراک، مدیر تیم استون مارتین می‌ گوید به دلیل عملکرد خوب در فصل ٢٠٢٣، اکنون با انتظارات زیادی رو به رو هستند.

استون مارتین در حال حاضر از چهار تیم برتر فصل، عقب تر است و در چند مسابقه اخیر با تیم آر بی ریسینگ نیز رقابت نزدیکی داشته اند و راننده این تیم، یوکی سونودا، اغلب جلوتر از فرناندو آلونسو و لنس استرول مسابقه را به پایان رسانده است.

استون مارتین عملکرد ضعیف در در فصل ٢٠٢۴ و پس از یک فصل بسیار قوی تر در فصل ٢٠٢٣ که در آن فرناندو آلونسو در هشت مسابقه اول فصل ۶ سکو کسب کرد، قبل از اینکه تیم مک لارن از استون مارتین پیشی گرفت و مورد انتقاد قرار گرفتند.

مدیر تیم، مایک کراک خاطرنشان کرد که تیم هنوز در حال ساخت و ساز در مقر جدید خود در سیلورستون هستند و عملکرد فراتر از انتظارات در سال قبل منجر به فشار بیش از حد به آنچه در کوتاه مدت به دست آمده می شود، به خصوص حالا که مک لارن، مرسدس و فراری همه از ما جلو تر هستند و دست به کار شده اند.

هنگامی که از طرف رسانه موتور اسپرت پرسیده شد که چرا بین پیشرفتی که کراک ادعا می کند تیم در حال انجام است و عدم نتایج آن در مسابقه، تفاوتی وجود دارد، او پاسخ داد :

این کار ها زمان می برد و کسب و کارهای زیادی وجود ندارند که در آنها زمان کمتری نسبت به فرمول یک داشته باشید.

سال گذشته، ما از انتظارات بسیار فراتر رفتیم، و اکنون با آن ها سنجیده می شویم. و به همین دلیل است که باید امسال را کمی بیشتر درب نظر بگیریم.

استون مارتین تا حدودی بر اساس هدف لارنس استرول مالک تیم، بلندپروازانه برای رقابت برای پیروزی و قهرمانی در عرض چهار تا پنج سال مورد قضاوت قرار می گیرد، بیانیه ای که در جولای ٢٠٢١ اعلام شد.

احتمالا با تغییرات قوانین در سال ٢٠٢۶، زمانی که پاوریونیت این تیم از هوندا تامین می شود

اما کراک که در آن زمان هنوز در تیم نبود، هشدار داد که تمرکز طولانی مدت تیم به این معنی است که پیشرفت آن لزوما ثابت نخواهد بود.

سال گذشته، در این زمان، شما می گفتید : خیلی از برنامه جلوتر هستید. اکنون، ما خیلی از برنامه عقب هستیم.

فصل قبل، مشخصا بهتر از چیزی بودیم که فکر می‌ کردیم. این مسیر بسته به اینکه رقبای شما چه می‌ کنند و چقدر پیشرفت می کنند، بالا و پایین می‌ آید.

باید هدف را در نظر داشته باشید و بدانید می خواهید چکار کنید. ما برنامه ای داریم که با این توسعه و پیشرفتی که در حال انجام آن هستیم، تیم را از لحاظ زیرساختی توسعه دهیم. ما شرکای بزرگی داریم که با هوندا می آیند. ما یک شریک عالی داریم، آرامکو. بنابراین فکر می کنم دلیلی برای پیشرفت وجود ندارد.

در کل، من از نحوه پیشرفت تیم راضی هستم و شما باید دوره های سخت تری را نیز پشت سر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *