تیر ۲۲, ۱۴۰۳

فردریک واسور:درباره عمکلرد فعلی تیم نظر منفی ندارم و شرایط خوب است!

نظر فردریک واسور در مورد عملکرد فراری با وجود مشکلات در چند مسابقات اخیر مثبت است.

مدیر تیم فردریک واسور امیدوار است در جایزه بزرگ سنتی فرمول یک، جایزه بزرگ بریتانیا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

کارلوس ساینز اولین سکوی خود را بعد از مسابقه موناکو در اتریش به دست آورد، در حالی که هم تیمی اش چارلز لکلرک به دلیل آسیب به بال جلوی خود در دور اول که منجر به یک پیت استاپ برنامه ریزی نشده، دچار مشکل شد.

این شرایط در آخر هفته اسپانیا نیز بود که در آن هر دو راننده فراری نتوانستند روی سکو بایستند زیرا پشت هر دو راننده مرسدس مسابقه را تمام کردند. در کانادا نیز هر دو راننده مجبور به ریتایر کردن ماشین شدند.

در حالی که ساینز پایان خوشی در اتریش داشت، اما در واقعیت این برخورد مکس ورستپن و لندو نوریس بود که موجب این سکو برای او شد و مسابقه اسپرینت که این دو راننده ششم و هفتم شدند، بهتر عملکرد آنها را نشان می دهد.

هر دو راننده از مشکلات متفاوتی که در رانندگی با ماشین در مسابقات اخیر با آنها مواجه شده اند، شکایت کردند اما وقتی که از واسور در مورد مشکلاتی که تیم با آن مواجه شده است، پرسیده شد او چشم انداز و آینده مثبتی در مورد شانس تیم ارائه کرد.

او گفت :

کلمه مسئله و مشکلات یک بحث بزرگ است.

در تعیین خط وقتی به پیچ 3 رسیدیم، یک دهم جلوتر و سریعتر از نوریس بودیم. این بدان معناست که اگر تمام دور را اینگونه بودیم، که باید هم باشیم، همه چیز فرق می کرد.

مطمئنا حتی زمانی که شما پول پوزیشن را کسب می کنید و حتی زمانی که در مسابقه برنده می‌ شوید، ماشین مشکلاتی دارد. اگر مشکلی ندارید، در ابتدای یک مشکل بزرگ هستید.

به دلیل سبک رانندگی و موضوعات این چنینی، آنها می توانند مشکلات متفاوتی با ماشین داشته باشند. اما ماشین را بین شنبه صبح تا بعد از ظهر شنبه تغییر دادیم و فکر می کنم شرایط بهتر شد.

نقطه ضعف های ماشین را گوشه به گوشه تغییر دادیم، از نظر من در مجموع، ما آنجایی که باید هستیم.

در اتریش به دلیل مسابقه اسپرینت به تیم ها فقط یک جلسه تمرین داده شد تا برای رقابت در اتریش آماده شوند، اما با تغییر به فرمت اصلی مسابقات در سیلورستون، واسور می خواهد با تمرین های بیشتر، اعتقادات و گفته خود را تایید کند.

او توضیح داد :

تمرین یک و دو در سیلورستون برای ما مفید خواهد بود، همچنین اگر آب و هوا خوب باشد، همه چیز را بررسی خواهیم کرد.

اما این عجیب است که من روی عملکرد فعلی نظر منفی ندارم. عجیب است چراکه ما در مسابقه از مکس بسیار دور هستیم. اما من این احساس را داشتم که می‌ توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *